"Apartman Tatry"

Specialna Ponuka

Home

Fotogaleria & Mapa

Okolie

Cennik

Dlhodoby Prenájom Apartmánu vo Vysokých Tatrách

     Ponúkame Vám výhodný prenájom apartmánu, ktorý sa nachádza v exkluzívnej oblasti Vysokých Tatier, v obci Nová Lesná. Táto obec je známa svojou výhodnou polohou pod Tatrami, v krásnom prostredí národného parku. Nová Lesna svojou polohov slúži ako východiskový bod pre vstup do všetkých lokalít Vysokých Tatier.

        Prenájmom apartmánu v tomto vyhľadávanom prostredí máte možnosť získať zaujímavé výhody pre svoju spoločnosť. Oblasť Vysokých Tatier je známa nielen na Slovensku a preto môže slúžiť ako vynikajúci motivačný faktor. Tento apartmán môžete využiť pre rekrečné a dovolenkové pobyty zamestnancov, tak ako aj miesto obchodných rokovaní manažmentu. Toto miesto je tiež zaujímavé pre trávenia voľných chvíľ s rodinou počas rôznych sviatkov ako je silvester, vianočné sviatky a podobne.

 

Jedná sa o slnečný, plne vybavený apartmán, umiestnený v prostredí s nádherným výhľadom na panorámu Tatier. Ubytovacie zariadenie pozostáva z dvoch izieb, vstupnej chodby, kuchyne a kúpelne s toaletou. Ubytovacia kapacita je päť lôžok, v jednej miestnosti dva a v druhej tri s možnosťou prístelky. Apartmán je vybavený farebným TV, rádiom, chladničkou a sporákom. K dispozícii je taktiež uzamykateľná miestnosť na odkladanie lyží, bicyklov a iných vecí spojených s využitím horskej prírody.

 

Cena tohto apartmánu je iba 7500,-Sk/mesiac a pokrýva všetky energie. Vzľadom na umiestnetnie tejto kapacity a jeho rôznorodé využitie je táto cena viac ako zaujímavá.

   

Adresa ubytovania a informacie:

M.R.Štefánika 311, 059 86 Nová Lesná
( +421 905 714197, +421 905 855476
e-mail: apartmantatry@yahoo.com

Back To Top

contact